Jak nakupovat

Dodávky:
Zboží je odesláno na vás během 1 - 2 pracovních dnů od přijetí objednávky (víkendy a svátky nejsou klasifikovány jako pracovní dny). Ty by pak měly dostávat vaše zboží do 3 pracovních dnů ode dne odeslání však, jak se spoléháme na nosičích třetí strany, nemůžeme nést zodpovědnost za případné zpoždění a / nebo ztráty způsobené zpožděním.
Posíláme naše výrobky s nosičem třetí osobě, která bude buď vyžadují podpis při dodání nebo oni odejdou zboží se sousedem a nechat kartu k zasílání informací o tohle. Může však být možné, aby balíky, které mají být ponechána na bezpečném místě podle svého výběru, na vlastní nebezpečí, budeme i dopravce snaží splnit vaše přání, ale to nemusí být vždy možné. Upozorňujeme, že zbývají na bezpečném místě pozemky negovat důkaz o ochraně doručení a my jsme bohužel schopni akceptovat žádné nároky pro chybějící zboží v těchto případech.
Dopravce vyvine dva pokusy o dodávky. V případě dodávky neúspěšné zboží bude se k nám vrátil. Bohužel by pak musel účtovat za opětovné doručení.
Některé zásilky s (převážně Highlands / Islands / Severní Irsko) jsou zasílány prostřednictvím Royal Mail. Bohužel nejsme schopni přenášet speciální dodací instrukce pro tyto zásilky.
Případně můžete chtít, aby zvážila výběru alternativní dodací adresu (např vaše místo práce), které mohou být poskytnuty na stránce pokladny.
Pokud si objednat více než jednu položku, mohou být zaslány odděleně z různých míst.
Jakékoliv nároky na ztracené zboží nebude uzavřela až po 5 pracovních dnů ode dne odeslání.
zpět